Catla.net Sohbet

Tıp Dünyası Bu Mucize yi Konuşuyor.

Bundan tam 131 yıl önce 1 Mayıs 1889 yılında Alman ilaç firması. Bahreyn Aspirin adlı ilacı piyasaya sürdü zamanla herkesin evinde vazgeçilmezi olan bu ilacı. Belki bazılarını ağrı kesici, ateş düşürücü özelliğini hap olarak yutuyorsunuz. Ancak onun hiç bilmediğiniz hayran kalacağınız güzellikten, saç bakımına, sivilcelere kadar bir çok kullanım alanı mevcut.

Tıp Dünyası Bu Mucize yi Konuşuyor.

Bu yazı sayesinde aspirinin mucizelerine hayran kalacaksınız ona karşı bakış açınızı değiştireceksiniz. iste aspirinin mucizevi kullanımları. akne ve sivilceleri yok ediyor. Cildinize doğal yoldan maske yaparak sivilce ve siyah noktalarınız dan kurtulmaya ne dersiniz. Üstelik bunu yaparken 1 adet aspirin 3 damla limon suyu kullanacaksınız. Aspirin akneleri kurutur bunun için bir adet aspirini bir tabağa alın üzerine 3 damla limon damlatın yumuşayan aspirini sivilce ve aknelerin üzerine sürün.

15 dakika sonra soğuk su ile yıkayın kısa sürede sivilcelerden kurtulun. Ayrıca ıslattığınız aspirini biraz bal ile karıştırarak siyah noktaların üzerine sürüp kurumasını bekleyin. Ardından ovarak çıkarın ve siyah noktalardan kısa sürede kurtulun. Saç kepeğini azaltır saç kepeği görünüm olarak sizleri üzebilir. Ancak bitkisel yağlar ve aspirin kısa sürede saç kepeğini geçirir. Saç kepeğini önlemek için 2 adet aspirini ezin ve günlük kullandığınız.

Şampuanın içine koyun ve bu şampuan ile saçlarınızı yıkayın. Farkı göreceksiniz. Ayak nasırı nı hafifletir.  Aspirin ölü hücreleri onararak cildin cilt din soyulmasına yardımcı olur 5 adet aspirini yarim yemek limon suyu ile karıştırın, ve bu karışımı nasirin üzerine uygulayın 15 dakika sonra nasirin üzerindeki ölü deri soyulacak tır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir